Příběh firmy

Před šesti lety jsem měl krátce po maturitě a volné léto před sebou. Zmapoval jsem plakátovací plochy v okolí Berouna a začal jsem nabízet výlep plakátů na tyto plochy. Postupem času se ozývalo více zákazníků a já přidával nové formy reklamy i nové regiony.

Během let jsem se poznával s kolegy z oboru z celé země. S mnohými jsme spolupracovali na větších kampaních a někteří se stali součástí Výlepové služby. K důležitému zlomu došlo na přelomu roku 2020 a 2021, kdy Výlepová služba přestala být jenom označením, pod kterým jsme s kolegy fungovali, ale vznikla Výlepová služba s.r.o. – konkrétně 14. 1. 2021.

To už jsme dělali celé střední Čechy a síť ploch v Praze. O rok později jsme ve spolupráci s regionálními koordinátory spustili kampaně ve všech krajích ČR.

Za dobu fungování jsme podpořili řadu neziskových projektů. Bezplatně jsme realizovali kampaně pro Armádu Spásy, Rekonstrukci Státu, Charitu Beroun nebo pro Nadační fond pomoci. Také jsme se stali mediálním partnerem desátého ročníku festivalu Jarmily Novotné (2021).

V září 2021 jsme otevřeli kancelář na berounském Husově náměstí. Rádi vás tam uvidíme při plánování reklamní kampaně.

Co umíme

– děláme tradiční venkovní reklamu –

– reklamu, kterou nejde vypnout –

– reklamu, která oslovuje specifickou cílovou skupinu;
často ty, kteří nejsou každý den na internetu –

– reklamu, která má nízkou cenu na jeden kontakt –

– reklamu, která působí neustále –

– a taky reklamu, kterou je snadné geograficky zacílit –

Lepíme top plochy v Praze, Brně nebo Berouně. Přes partnery máme k dispozici plochy v každém větším městě České republiky.

Jsme jediná firma, která pravidelně vylepuje plakáty ve středočeských obcích a menších městech (okolí Prahy a sousední okresy). Pro každý region máme konkrétní trasu, kterou lepíme nejméně 2x měsíčně. Díky kombinování více zakázek na jeden výlep, dokážeme dlouhodobě nabízet o 30 až 50 % nižší cenu oproti konkurenci.

I ostatní kraje lepíme nejméně 1x měsíčně. Ale plakátovou kampaň umíme udělat kdekoliv. Klidně na vámi určených místech a na míru vašim potřebám. Menu berte jako nabídku, která vychází cenově a časově lépe.